فروش رنگ جلای آلکیدی شیمی لاک

فروش رنگ جلای آلکیدی شیمی لاک رنگ جلای آلکیدی شیمی لاک از کیفیت مطلوبی برخوردار است و گزینه‌ای ایده آل برای استفاده و رنگ آمیزی سطوح در فضاهای داخلی و خارجی است.

فروش رنگ جلای آلکیدی شیمی لاک

رنگ جلای آلکیدی نوعی پوشش شفاف و براق تزئینی است که خاصیت حفاظتی دارد. این پوشش بر پایه رزین های آلکیدی و رزین های نفتی تهیه و تولید می‌شود.

رنگ جلای آلکیدی شیمی لاک از کیفیت مطلوبی برخوردار است و گزینه‌ای ایده آل برای استفاده و رنگ آمیزی سطوح در فضاهای داخلی و خارجی است. از این پوشش هم می‌توان برای سطوحی که تاکنون رنگ نشده‌اند و هم برای تعمیرات استفاده کرد. این رنگ برای مواردی که نیاز به لایه ای براق و شفاف با دوام و ماندگاری بالا دارند، نیز انتخابی مناسب است. این پوشش برای کلیه سطوح چوبی داخلی ساختمان ها، کابینت، درب‌های چوبی، مبلمان‌ها، همچنین سطوح فلزی و غیر فلزی به کار رفته در محیط های شهری، روستایی و نیمه صنعتی به عنوان پوششی حفاظتی و تزیئنی استفاده می‌شود. جلای آلکیدی برای رنگ آمیزی و حفاظت از سایبان‌ها، پارکت ها و نرده‌ها، سطوح گالوانیزه و آلیاژهای سبک نیز قابل استفاده است.

از ویژگی های بارز این پوشش سازگاری با شرایط آب و هوایی مناطق مختلف است. رنگ جلا از زمان خشک شدن مناسبی برخوردار بوده و چسبندگی فوق العاده ای به سطح دارد و از ورود هوا به سطح استفاده شده به خوبی جلوگیری می‌کند. این رنگ از رنگ های روغنی سخت تر است و برای سطوحی که به پوششی با دوام تر نیاز دارند انتخاب خوبی است و از مقاومت خوبی در برابر ضربه و سایش برخوردار است. رنگ جلای شیمی لاک قابلیت دریافت پوشش مجدد را دارد. این پوشش محدودیتی از لحاظ اجرا به صورت چند لایه با رعایت فاصله زمانی استاندارد ندارد.

 

ویژگی های رنگ جلای آلکیدی

1- اجرای سریع و آسان

2- چسبندگی فوق العاده به سطوح استفاده شده

3- براق کردن سطوح چوبی و فلزی

4- قابل استفاده در نمای داخلی و خارجی

5- ماندگاری و دوام بالا

6- انعطاف پذیری بالا

7- قابلیت دریافت پوشش مجدد

8- مقام در برابر ضربه و سایش

9- سازگاری با هر شرایط آب و هوایی

عوامل موثری که  در مدت زمان خشک شدن جلای آلکیدی تاثیر دارند عبارتند از

1- جریان هوا

2- دمای محیط

3- میزان رطوبت

4- ضخامت و تعداد لایه های رنگ شده.

زمان خشک شدن سطحی این پوشش 4 الی 5 ساعت و مدت زمان لازم برای خشک شدن کامل رنگ 24 ساعت است.

چگونگی آماده سازی سطح

در زمان استفاده از رنگ جلا سطح مورد استفاده باید عاری از هر گونه چربی و رطوبت و آلودگی باشد. اگر سطح کار دارای رنگ قدیمی باشد و رنگ پوسته شده باشد، برای از بین بردن رنگ های پوسته شده باید از برس سیمی استفاده کرد. رنگ های قدیمی را باید با استفاده از سنباده از روی سطح پاک کرد. توجه به این نکته حائز اهمیت است که هنگام از استفاده از فلز هیچ گونه زنگ زدگی نباید روی سطح فلزی وجود داشته باشد.

 

نحوه استفاده

روش اعمال

تمام تجهیزات مورد استفاده قبل از استفاده باید تمیز شود. محتوای درون ظرف را باید قبل از استفاده خوب مخلوط کرد تا یکدست شود. برای رقیق کردن این پوشش می توان از تینر یا بنزین هم استفاده کرد. نسبت ترکیب تینر روغنی به رنگ به دمای محیط، سطح زیر کار و نیز وسیله رنگ آمیزی بستگی  دارد. ولی در شرایط نرمال رنگ آمیزی، میزان اختلاط تینر روغنی به روغن جلا آلکیدی بر حسب درصد وزنی به شرح زیر میباشد.

1- قلم مو: 25 تا 30 درصد

2- پیستوله: 30 تا 35 درصد

3- غلتک: 20 تا 25 درصد

رنگ های جلا با کیفیت های مختلف تولید و به بازار عرضه می‌شوند و در نتیجه نیز قیمت های متفاوتی دارند. برای تهیه عمده رنگ های جلا با بهترین کیفیت ها و قیمت مناسب با کارشناسان فروش بازرگانی رادین در ارتباط باشید.

فروش رنگ جلای آلکیدی شیمی لاک

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

اولین نفری باشید که امتیاز ثبت می کند 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما